Tass-ka rádió

A tassi Földváry Gábor Általános Iskola rádiója már több mint 1 évtizede működik. Bakonyi Antal kezdte el a működtetést és Szappanosné Kiss Zsuzsanna folytatta a munkát. A rádió mostani vezetője Baracsi Zsolt.
A rádiónak van egy szignálja, amely a műsor legelején, és a legvégén csendül fel.
Vannak állandó rovatok: névnapi köszöntő, népi hagyományok, iskolai hírek, vers, jeles napok.
Minden szöveges rész után zene szól, amely lehet könnyűzene, komolyzene, és néha prózai szöveg. Az adást a felső tagozaton minden osztályteremben lehet hallani.
A rádiós adást a kis iskolában szerdánként vesszük fel cd-re,egy műszakis és 3 felolvasó segítségével vesszük fel,a zeneszámok is itt kerülnek felvételre.

Ebben a tanévben nagyon sok új taggal bővült kis csapatunk. Ötödik osztályból Csizmadi Kincső és Kovács Benedek, hatodik osztályból Lovas Tamás és Albu Adrienn, hetedik osztályból Németh Péter,Pálinkás Nikolett és Mendi Amanda.

A rádió adásait pénteken, a DUE műsorait általában szerdán játsszuk le.

Vezető: Baracsi Zsolt